De Famework-tool maakt je zoektocht naar partnerships zo efficiƫnt mogelijk. Bij elke update aan onze tool houden we dan ook rekening met jouw noden als gebruiker. Daarom staat ook in Famework 1.9 jouw gebruiksgemak centraal.

Een gloednieuw helpcenter

Al sinds de lancering van onze tool in 2021 kan je met al je vragen terecht bij ons team achter de schermen. Via de inbox en live chatfunctie helpen onze experts je met veel plezier verder. De vaakst gestelde vragen werden verzameld en uitgewerkt in ons gloednieuwe helpcenter. Vanaf vandaag kan je onze FAQ bereiken vanop elke pagina in de tool. Daar kan je de navigatie per thema gebruiken of een zoekterm ingeven om een antwoord op jouw vraag te vinden.

Kan je het antwoord op je vraag niet vinden in onze FAQ? No worries! Ons team blijft bereikbaar via de live chat, de Famework-inbox of via mail naar team@famework.io.

Registreer je vanaf nu zelf!

Ben je nog geen Famework-gebruiker, maar wil je graag eens proeven van onze tool? Via de website kan je vanaf nu zelf een gratis account aanmaken. Anytime, anywhere! De Famework-tool begeleidt je vervolgens doorheen de verschillende stappen en features. Wens je iemand van het team te spreken? Je kan met ons chatten in de tool of mailen naar team@famework.io. We plannen met veel plezier een persoonlijk gesprek in om je verder te begeleiden.

Meerdere beheerders voor jouw merk of content

Het aantal contactpersonen dat aan je merk of content kon gekoppeld worden, was tot vandaag beperkt tot één gebruiker. Er was echter een groeiende vraag naar het toevoegen van meerdere gebruikers. Daarom kan je vanaf vandaag voor je merk(en) en project(en) ongelimiteerd contactpersonen selecteren! Op elk merk/project kan je selecteren wie het beheert en notificaties moet ontvangen. Had je al een merk of project aangemaakt? Je kan de contacten eenvoudig wijzigen door te klikken op het potloodje naast de verantwoordelijke gebruiker in de fiche.

Controle over jouw externe partners

Door een technisch foutje in het systeem was de externe partner gekoppeld aan je project of merk voor jou niet zichtbaar. Dit werd rechtgezet, zodat je nu alle gekoppelde partners én hun toegangsrechten kunt raadplegen in de fiche van je merk/content.

Sneller feedback op elke match

We horen van jou graag welke matches jou interesseren, maar ook welke je niet interessant vindt. Met deze informatie kan onze matchingmotor bijleren, zodat we jou in de toekomst betere matches kunnen voorstellen. Om het maken van je keuze per match makkelijker te maken, worden de drie opties nu als afzonderlijke buttons getoond. Je gekozen optie is dus meteen aanklikbaar. Dat bespaart jou meteen een hoop tijd om per match je keuze te maken.

Mis je bepaalde features of werkt iets niet naar behoren? Aarzel dan niet om contact op te nemen met het Famework-team via hello@famework.io.

Contacteer Famework

Ontdek onze vorige updates